melih kohen

Melih Kohen Interior

melih kohen design studioMelih Kohen Interior 2012 yılından bu yana ağırlıklı olarak konut projelerinde, farklı ihtiyaçlara yönelik konsept danışmanlığı, iç mimari anahtar teslim proje uygulamaları yapıyor. Her mekanın ruhunu en özgün şekilde yansıtmak için müşterileriyle birlikte yepyeni bir yolculuğa çıkmak gerektiğinin altını çizen Melih Kohen, onların yaşam biçimlerini ve ihtiyaçlarını ortaya çıkartıp kendi deneyimleriyle harmanladığı sıcak ve huzurlu mekanlar yaratıyor.

Yarattığı mekanlarda kişiye özel üretim fikri ile yola çıkan Melih Kohen Design Studio, koleksiyonunda mobilya, yastık, aydınlatma ve aksesuarların yanı sıra her zevke hitap eden tablolara da yer veriyor. Mermer, cam, pirinç ve ahşap gibi doğal malzemelerin ve farklı dokuların uyumuyla hayat bulan tasarımlar, standartların dışına çıkarak, mekanlarına farklılık katmak isteyen herkes için özgün çözümler sunuyor.


Since 2012, Melih Kohen Interior has been concept consulting primarily for housing projects, to meet the various needs and purposes of the spaces, alongside all-inclusive interior architecture projects. By underlining the necessity of commencing a new journey with the customers in order to capture the soul of every venue in a unique sense, Melih Kohen aims to create warm and peaceful spaces by combining the customers’ lifestyle and needs with his personal experience.

Created with the vision of personalizing production for all venues designed, Melih Kohen Design Studio accommodates furniture, pillows, lighting fixtures and accessories as well as tableaus that appeal to every taste. Designs that come to life with the harmony of various textures such as marble, glass, brass and wood offers original solutions to those who desire to add a unique personality to their venues by setting the norms and standards aside.